Najlepszy sposob na zamykanie kont promocyjnych Copy

Kliknij tutaj by przejść do formularza wypowiedzenia – link jest do dysku google (więc musisz się zalogować na swoje konto google jeżeli chcesz go otworzyć) mozesz go tylko zobaczyć jeżeli chcesz go edytować kliknij file->make a copy i wskaż folder na Twój dysk google gdzie ma być skopiowany. Przejdź do skopiowanego pliku i możesz go wyedytować następnie możesz kliknąć File -> save as -> PDF i pobrać wersję do druku wypelnioną i sobie zapisać.

A tutaj sekretny sposób na podpisanie elektronicznie takiego dokumentu o wypowiedzenie konta bez drukowania (dzięki temu będziesz mógł wysłać taki dokument na maila do danego banku lub firmy. (niektóre firmy mają swoje formularze wypowiedzenia, tym sposobem możesz podpisać każdy dokument). Zanim podpiszesz ten dokument który przygotowałem dla Ciebie wcześniej pamiętaj by wypełnić tam odpowiednie dane.

Link do strony do podpisywania dokemntów elektronicznie

Gdziekolwiek wysyłasz podpisany w ten sposób dokument, napisz, że dokument został podpisany elektronicznie profilem zaufanym, prześlij ten pobrany podpisany plik i wyślij również tego linka https://moj.gov.pl/uslugi/signer/upload?xFormsAppName=SIGNER i powiedz, że dokument i jego podpis można sprawdzić wgrywając go na tą stronę.

Przykładowa wiadomość:

Wysyłam wypowiedzenie konta.

Dokument znajduje się w złączniku i został podpisany profilem zaufanym.

Możliwość sprawdzenia podpisu i weryfikacja dokumentu po wgraniu go na:

https://moj.gov.pl/uslugi/signer/upload?xFormsAppName=SIGNER

Wystarczy wgrać tam przesłany przeze mnie plik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.