Na czym polega zarabianie?

Na czym polega zarabianie?

Przede wszystkim to nie jest normalna pracatylko system zarabiania pewnych dodatkowych pieniędzy na promocjach, który można traktować jak dodatkowe zajecie, prace.

Za czym pomyślisz… Łeee to jakieś g*wnodaj sobie i mi chwilę, wyrzuć swoje złe wcześniejsze przekonania na chwilę (jeśli posiadasz) i doczytaj do końca.

Bo sekret skutecznego zarabiania na promocjach tkwi w odpowiednim sposobie działania.

A zarobki są tutaj pewne – po wykonaniu danych czynności.

I są to zdecydowanie najłatwiejsze pieniądze, jakie możesz zarobić.

Pytanie tylko brzmi, czy wolisz harować jak wół i to nazywasz pracą czy wolisz działać efektywnie i mądrze, czyli poświęcać minimum czasugenerując maksimum zysku i się przy tym nie namęczyć.

Cały system został zaprojektowany tak, że praktycznie raz w miesiącu siadasz i ogarniasz wszystkie zdania, które chcesz i które są dla Ciebie dostępne.

Z góry wiesz ile zarobisz za wykonanie danego zadania.

Masz płacone za wykonanie danego zadania i w większości wypadków po otrzymaniu nagrody, firma lub bank, z którym współpracowałeś rozlicza Cię (nie masz żadnej stałej umowy).

Ja to ładnie nazywam testowaniem usług i produktów firm i banków, które po prostu płacą za spróbowanie skorzystania z ich usług.

Jeśli kiedykolwiek już o tym gdzieś słyszałeś to i tak warto przyjść na szkolenie wstępne i zobaczyć, jak ja to genialnie zaprojektowałem, by regularnie w ten sposób zarabiać maksymalne kwoty, jakie się da i poświęcając najmniej czasu jak się da.

 

Jeśli wydaje Ci się, że spotkałeś coś podobnego wcześniej i myślisz, że to ściema, że musisz coś polecać lub jest to kłopotliwe…

Rozumiem, że możesz tak myśleć, bo mogłeś trafić do nieodpowiedniej osoby, która nie wie, jak robić to dobrze (nie ma odpowiedniej wiedzy, nie umie programować, by stworzyć odpowiednie narzędzia, które ułatwiają pracę) lub najzwyczajniej chciała Cię w jakiś sposób oszukać.

Tutaj nie musisz nic polecaćwykonujesz wcześniej przygotowane przeze mnie lub przez mój zespół instrukcję krok po kroku i zarabiasz pieniądze.

Dlaczego to nie jest kłopotliwe?

Ja wszystko przemyślałem i dzięki oprogramowaniu które stworzyłem OGRANICZYŁEM wszystko, co musisz zrobić DO JEDNEJ CHECKLISTY z zadaniami, KTÓRĄ WYKONUJESZ RAZ na POCZĄTKU MIESIĄCA.

Masz dostęp do wszystkich informacji, które potrzebujesz w danym momencie co niesamowicie przyspiesza i ułatwia całą pracę.

Zobacz Kamila też miała podobne złe przekonania, bo nie wiedziała dokładnie jak działa i jak zostało to zaprojektowane by było to proste, zobacz co napisała u nas na grupie:

Na czym NIE polega zarabianie?

Nie masz tu żadnej stałej umowy typu zlecenie lub umowy o dzieło.

Nie pracujesz za godzinę, tylko wykonujesz dostępne zadania, wtedy kiedy chcesz i zarabiasz w nich z góry określone pieniądze.

Nie jest to normalna praca typu np. grafika komputerowa, są to po prostu pieniądze do wzięcia dla każdego wykonując krok po kroku dane instrukcję.

Dlaczego reklamuje to na OLX jako pracę?

– ponieważ można traktować to jako dodatkową pracę / zajęcie jeśli się to robi tak jak ja pokazuje
– na olx są osoby, które szukają dodatkowej pracy, a ja właśnie takim osobą mogę im pomóc
– chce po prostu dotrzeć do ludzi, którym zależy na dodatkowych zarobkach, by im pomóc

Jeśli stwierdzasz, że to nie dla Ciebie…

Nie przychodź na to wstępne szkolenie, nie chce tracić Twojego czasu.

Dodatkowo, jeśli nie chcesz otrzymywać już żadnych wiadomości ode mnie na ten temat możesz kliknąć przycisk wypisz się na końcu każdego maila, który ode mnie otrzymujesz.

 

Jeśli stwierdzasz, że chcesz się dowiedzieć więcej…

Chce, żebyś wiedział jeszcze jedną rzecz…

Na wstępnym szkoleniu powiem Ci:

  • jak możesz działać sam w ten sposób
  • jak możesz wycisnąć z tego maksa poświęcając minimum czasu wykorzystując całą moją wiedzę oraz specjalnie przygotowane oprogramowanie – po prostu pokaże Ci mój sekret, czyli sposób, w jaki ja działam

I tak ta druga opcja będzie płatna, ale jeśli wykorzystasz w wiedze w praktyce to zyskasz dużo więcej, niż koszt tego płatnego szkolenia.

Będziesz mógł w ten sposób zarabiać przez następne lata Twojego życia, zwrot jest tutaj OGROMNY.

Ale jest coś jeszcze co zyskasz oprócz zarobionych pieniędzy – a jest to większy spokój…

Zawsze będziesz wiedzieć, jak możesz dorobić dodatkowe pieniądze gdy będziesz potrzebować.

Dodatkowo jestem tak pewny, że to działa, że to przyniesie Ci pieniądze, że na tym wstępnym szkoleniu będzie obowiązywać specjalna gwarancja podwójnego zwrotu.

Po prostu oddam Ci dwa razy tyleco koszt tego szkoleniajeśli udowodnisz, że to nie działa.

Więc JESTEŚ W SYTUACJI, w której możesz TYLKO ZYSKAĆ.

Pomyślisz, ale ja mam mało pieniędzy albo nie chce wykładać swoich pieniędzy.

Mam dobre info, nie będziesz musiał wykładać swoich pieniędzy z góry.

Wystarczy, że wykorzystasz metodę płatności “zapłać do 30 dni” lub rozłóż płatność na 10 rat 0% pierwsza płatna do 30 dni (w praktyce zarobisz więcej niż koszt tych rat jak zastosujesz wiedze w praktyce).

Więc będziesz miał możliwość sprawdzenia tego bez ponoszenia żadnych kosztów i żadnego ryzyka.  


Oczywiście nie musisz brać udziału w płatnej wersji.

Po obejrzeniu wstępnego szkolenia możesz po prostu odejść i wykorzystać wiedze samemu.

 

Jak otrzymać link do wstępnego szkolenia?

Następnego dnia od wysłania pierwszego maila, wyślę Ci link do zapisu na szkolenie wstępne gdzie dokładniej wytłumaczę jak to wygląda.

Jeśli chcesz otrzymać link wcześniej na końcu strony znajduje się przycisk, w którym możesz kliknąć i potwierdzić, że zapoznałeś się z informacjami to wyślę Ci go od razu po kliknięciu.


W czasie oczekiwania na wstępne szkolenie

Możesz zajrzeć na moje social media:

Zobacz również mój produkt, prosty system dorabiania.

Uwaga! 

Na social mediach opowiadam sporo o budowaniu własnego biznesu.

Chce, żebyś wiedział, że budowanie biznesu wymaga od Ciebie sporej wiedzy, doświadczenia, samozaparcia i dużej ilości czasu, by zacząć zdobywać opinie i zarabiać pieniądze.

Natomiast ten sposób zarabiania, o którym dowiesz się na wstępnym szkoleniu jest dostępny praktycznie od zaraz dla każdego bez żadnego ryzyka utraty czasu czy pieniędzy na nietrafione inwestycje.

PS. Jeśli chcesz zobacz mój inny biznes herolister i opinie o nim na ebay.