WIDEO 1 Z 3: Krótkie wideo wprowadzające

 

*Uwaga wideo było nagrywane dosyć dawno, teraz jest dostępnych jeszcze więcej zadań promocyjnych i można zarobić więcej, lecz ze względu, że jest tutaj nadal wszystko dobrze wytłumaczone, nie nagrywam nowego.

Zarabiam przez internet już 7 lat i gwarantuje Ci, że to są najłatwiejsze pieniądze, jakie kiedykolwiek zarobiłeś/łaś. Nie musisz się na niczym znać, wystarczy iść krok po kroku, by otrzymać pewne pieniądze.

Czy to jest legalne i jak się rozliczać?

Tak praca w ten sposób jest zupełnie legalna, bierzesz udział w promocjach organizowanych przez firmy. Nie ma w tym nic nielegalnego.

Jeżeli chodzi o rozliczenia z urzędem od wynagrodzeń, to w większości przypadków jest to traktowane jako sprzedaż premiowana. A cytując profesjonalny serwis poradnikprzedsiebiorcy.pl, który specjalizuje się w tym temacie „Jeśli jednorazowa wartość nagrody ze sprzedaży premiowej nie przekracza 760 złotych, przychód ten jest zwolniony z podatku, co potwierdza art. 21 ust. 1 Ustawy o PIT” (mówimy tu o odbieraniu nagrody dla osób fizycznych)

Czyli albo podatek zapłaci organizator (czasami jest to ujęte w regulaminie promocji organizatora) albo nagroda w postaci pieniędzy za zadanie, które wykonujesz, jest zwolniona z podatku.

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-rozliczenie-sprzedazy-premiowej-na-gruncie-ustawy-o-pit (przejdź de sekcji: Sprzedaż premiowa – osoba prywatna nieprowadząca działalności)

Dodatkowo informuję, że nie świadczę prywatnych porad rozliczeń podatkowych, ponieważ nie jest doradcą podatkowym.

Czy ja sprzedaje swoje dane, czy moje dane są bezpieczne oraz czy mogę prosić o usunięcie danych?

Niektórym osobą wydaje się, że sprzedają w ten sposób swoje dane.

Spójrz na to z innej strony, załóżmy, że szukasz dla siebie konta bankowego i następnie zakładasz konto w wybranym przez siebie banku i podajesz wszystkie dane (ponieważ takie są wymagania prawne i nie ma opcji prowadzenia konta bez podania danych).

A więc czy wtedy sprzedajesz swoje dane? Nie podajesz je, bo takie są wymagania prawne.

Tak samo to wygląda jak korzystasz z promocji po prostu zakładasz konto i następnie po otrzymaniu nagrody usuwasz je, wtedy zgodnie z prawem dany organizator przestaje przetwarzać Twoje dane.

Firmy i banki muszą trzymać się prawa i postępować z Twoimi danymi zgodnie z prawem, zawsze możesz prosić o usunięcie Twoich danych i zamknięcie konta.

Skoro mogę zamknąć konto i prosić o usunięcie danych po otrzymaniu nagrody, dlaczego firmą się to opłaca?

Firmy i banki liczą na to, że część klientów z nimi zostanie. Liczą, że spodobają się Tobie ich usługi i będziesz z nich usług korzystał.

I ze względu na to sumarycznie im się to opłaca, ponieważ część osób jest na tyle zadowolonych z danych usług, że zaczynają z nich normalnie korzystać. Ale Ty możesz zamknąć konto zaraz po otrzymaniu nagrody, firmy i banki mają to wliczone w koszt pozyskania klienta.

Spis wszystkich lekcji, które Ci wyśle w następnych mailach w kolejnych dniach
  1. Krótkie wideo wprowadzające
  2. Totalne przyspieszenie pracy (zarabiaj jeszcze szybciej)
  3. Zwielokrotnienie zarobków

Odbieraj moje maile, a dowiesz się jak zarabiać jeszcze więcej i szybciej.

Jak wycisnąć z tego maksymalną kwotę i poświęcać na to minimum czasu?

Zobacz moje pełne płatne szkolenie.

Oferuję gwarancję pełnej satysfakcji lub pełny zwrot, bez pytań, niczym nie ryzykujesz.

Regulamin zwrotów.